Opinie Klientów - WiseMove Group

ŁUKASZ MIKOS
Ekspert Finansowy  |  Dyrektor Operacyjny  |  +48 607 539 236   |  lukasz.mikos@WiseMove.pl
„Budowanie pozytywnych relacji biznesowych jest wymagającym, długotrwałym oraz angażującym procesem.”

„…Zarówno w pracy ze studentami, jak i partnerami biznesowymi cenię sobie dobry kontakt i relacje, co pomaga we wzajemnym zrozumieniu i budowaniu zaufania. A to przekłada się na osiąganie wspaniałych wyników. Dlatego gorąco polecam współpracę z p. Łukaszem Mikosem z firmy WiseMove Finanse Sp. z o.o.

Mieliśmy okazję już wcześniej współpracować w zakresie pozyskania finansowania. Za każdym razem otrzymałam wysoką jakość usług. Ja dostarczam dokumenty, a on wykonuje całą pracę i skrzętnie pilnuje spraw aż do wypłaty środków. Do tego zawsze mam bieżącą informację…”

KATARZYNA ROŚ
ACCENT SCHOOL OF POLISH

„…Firma WiseMove Finanse Sp. z o.o. pomogła mi w otrzymaniu finansowania ze wsparciem unijnym w formie pożyczki płynnościowej. Dzięki tym środkom mogłem utrzymać płynność finansową w firmie i „złapać oddech” w okresie przestoju…”

TRANS TOUR
FIRMA „WOJNAROWSKI”

„…W czasie trudnej sytuacji dla mojej firmy (w związku z COVID-19) firma WiseMove Finanse Sp. z o.o. bezinteresownie nakierowała mnie, jakie kroki powinnam podjąć, aby skorzystać z różnych form wsparcia. Pomogła mi również w pozyskaniu funduszy. Fachowe doradztwo oraz szybkość działania pracowników WiseMove Finanse Sp. z o.o. są dobrą prognozą dla kontynuowania naszej współpracy…”

TERESA JANIKOWSKA
KRAKOWIACZEK

„…Pojawiła się możliwość skorzystania z tarczy antykryzysowej. Zwróciliśmy się z prośbą o wsparcie do Pana Łukasza Mikosa, Eksperta Finansowego WiseMove Finanse, z którym współpracujemy od kilku lat.
Dopasował nam program, pomógł skompletować dokumenty i wypełnić wniosek. Wsparł nas merytorycznie w całym procesie. Otrzymaliśmy środki w postaci bezzwrotnej dotacji, dzięki którym mogliśmy utrzymać miejsca pracy i przeczekać najtrudniejszy czas zamrożenia firmy…”

STANISŁAWA REGUŁA
CAFE MINI CUKIERNIA & KAWIARNIA

„…Zdecydowanie we współpracy z p. Mikosem cenimy skuteczność. Zawsze na bieżąco i rzetelnie przekazywał informację, dzięki czemu mogliśmy podejmować właściwe decyzje związane z finansowaniem naszej firmy.  Dodatkowo przejął na siebie ciężar wszystkich formalności i z zaangażowaniem pilnował naszych spraw…

DOROTA SUDER
UNIVERS-TRANS

VIKTOR SLOBODYANYK
Ekspert Finansowy  |  Partner WiseMove Group |  +48 690 300 953  |  viktor.slob@WiseMove.pl
„Klienci z polecenia to motywator do dalszego rozwoju.”

„…Możemy powiedzieć, że p. Viktor Slobodyanyk dba o nasze interesy, tak jakby robił to dla siebie. Szczególnie doceniamy go za dobry kontakt, elastyczność i przejmowanie pełnej odpowiedzialności za rezultat. Zdecydowanie p. Viktor jest właściwą osobą na właściwym miejscu, a swoją pracę wykonuje z pełnym zaangażowaniem. Nasza partnerska współpraca trwa nieprzerwanie i już planujemy kolejne projekty…”

SECO ENGINEERING S.C.

„…Pierwsza usługa, jaką p. Viktor Slobodyanyk dla mnie wykonał, dotyczyła pozyskania pożyczki płynnościowej, co pomogło mi w walce ze skutkami pandemii. Po analizie sytuacji firmy p. Viktor zaproponował optymalizację finansów, co ma na celu obniżenie obecnych kosztów prowadzenia działalności. Dodatkowo zdecydowałem się na przeniesienie rozliczeń księgowo-podatkowych do Biura Rachunkowego WiseMove Biznes z czego jestem bardzo zadowolony. Aktualnie p. Viktor przygotowuje moją firmę do otrzymania dotacji ZUS na poprawę bezpieczeństwa w firmie…”

ADAM CEREMUGA
TOKARSTWO I STOLARSTWO W DREWNIE WYROBY Z TWORZYW SZTUCZNYCH

„…Pan Viktor, do którego trafiłem z polecenia, zaproponował, że pomoże mi w otrzymaniu bezkosztowej pożyczki płynnościowej z dotacją unijną – rozwiązanie, którego potrzebowałem. Dzięki tym środkom mogłem nie tylko przetrwać najtrudniejszy czas, ale również realizować wypracowaną strategię.

Otrzymałem nieocenioną pomoc w uzupełnieniu dokumentów czy pisaniu wyjaśnień w sposób zrozumiały dla analityków, dzięki czemu mogli lepiej zrozumieć, jak funkcjonuje moja firma…”

JAROSŁAW MICHALAK
HANDEL-IMPORT SAMOCHODÓW

 

„…Pan Viktor przygotował dokumenty i złożył wnioski oraz przeprowadził mnie przez cały proces finansowania, czym pomógł mi otrzymać pożyczkę płynnościową z dotacją unijną. Jestem bardzo zadowolony, szczególnie biorąc pod uwagę, że było to trudne zadanie. Wielu przedsiębiorcom nie udało się skorzystać z tych środków.

Pan Viktor jest kompetentnym ekspertem finansowym. Bardzo szybko i wnikliwie zrozumiał sytuację mojej firmy oraz dopasował leasing czym obniżył koszty inwestycji. Oferty, które od niego otrzymuję są bardzo konkurencyjne. Pomaga mi również w otrzymaniu dotacji z ZUS na poprawę bezpieczeństwa pracy, co w mojej branży jest kluczowe. Dodatkowo przeniosłem swoje rozliczenia do Biura Rachunkowego WiseMove Biznes Sp. z o.o…”

DARIUSZ CEREMUGA
STOLARSTWO

 

GRZEGORZ GARDIASZ
Ekspert Finansowy  |  Dyrektor Regionalny Sprzedaży |  +48 785 805 406  |  grzegorz.gardiasz@WiseMove.pl
„Na zaufanie Klientów trzeba pracować przez wiele lat.”

„…Na p. Grzegorza Gardiasza można zawsze liczyć. Rzetelnie doradzi, poświęci tyle czasu, ile potrzeba. Do pracy podchodzi z wyjątkowym zaangażowaniem. Szuka nieszablonowych rozwiązań. Wszystko wyjaśnia.

To partner zdecydowanie godny zaufania.”

KAZIMIERZ KURPIEL
GEPAR

„…Mogę z pełną odpowiedzialnością polecić p. Grzegorza Gardiasza z firmy WiseMove Finanse jako solidnego eksperta finansowego. Współpracuję z nim od kilku lat i za każdym razem jestem bardzo zadowolony. Dzwonię do niego, kiedy szukam finansowania dla firmy.

We współpracy z nim cenię sprawczość i terminowość. Zna moją firmę doskonale. Dopasuje finansowanie niezależnie od celu, czy to na realizację kontraktów, czy koszty bieżące…”

JANUSZ FLIŚNIK
ZAKŁAD REMONTOWO-BUDOWLANY

„…Pan Grzegorz Gardiasz Partner WiseMove Finanse Sp. z o.o. dopasował mi kredyt hipoteczny na zakup mieszkania z rynku wtórnego. Pomógł również przygotować dokumenty i przejść przez całą procedurę kredytową.
Szczególnie doceniam jego zaangażowanie i skuteczność w znalezieniu rozwiązań na trudności, które pojawiły się po drodze i nieco skomplikowały cały proces. Dzięki niemu zaoszczędziłem dużo czasu i nerwów…”

JAKUB SARNA

„…Pan Grzegorz Gardiasz  wykonał dla mnie usługę finansową w postaci pozyskania kredytu firmowego. Zaproponował mi kilka ofert, wskazując tę najkorzystniejszą. Dokładnie wyjaśnił zasady i na bieżąco odpowiedział na wszystkie moje pytania. Pomógł w przygotowaniu dokumentów oraz sprawnie przeprowadził przez cały proces w banku. Przez cały ten czas czułam, że mam wystarczającą informację do podpięcia decyzji oraz że jestem w dobrych rękach…”

SYLWIA WYSOCKA
INSTRUKTOR NAUKI PŁYWANIA

„…Prowadzę firmę usługową i rozliczam się w formie ryczałtu. Mimo kilku trudności w przezwyciężeniu procedur bankowych p. Grzegorz dopasował kredyt oraz przeprowadził mnie przez cały proces w banku. Finansowanie odpowiadało mi pod kątem kwoty, jak również warunków.

Jestem bardzo zadowolona z usług p. Grzegorza oraz WiseMove Finanse. Na pewno skorzystam w przyszłości. Polecam współpracę, gdyż uważam, że otrzymałam wysoką jakość usług i bardzo dobre warunki finansowania…”

FIRMA USŁUGOWA
GABRIELA MAGIERA

 

„…Pan Grzegorz Gardiasz już od kilku lat jest Partnerem Biznesowym Z.P.U.H. NA CO MI TO S.C.

To zdecydowanie ekspert finansowy godny zaufania – nasze już ma. Przekonaliśmy się do niego na początku i od tamtej pory powierzamy mu sprawy związane z pozyskaniem finansowania naszej spółki oraz konsultujemy tematy prywatne. Zoptymalizował finanse spółki, pozyskał finansowanie i 3 leasingi…”

RENATA SIKORA, DANUTA SYNOWIEC
NA CO MI TO

 

„…W zakresie pozyskania finansowania od lat współpracujemy z p. Grzegorzem Gardiaszem z firmy WiseMove Finanse. Zrealizował dla nas kilka zleceń. Pomógł również w trudnym okresie pandemii, kiedy to nasza branża przeżywała poważny kryzys. Dzięki jego wsparciu otrzymaliśmy pożyczkę płynnościową, którą wykorzystaliśmy na walkę ze skutkami zamrożenia gospodarki…”

IRENEUSZ BARGIEŁ
FRIENDHOUSE APARTMENTS

 

„…Sprawa okazała się dla nas nie taka prosta, ponieważ oboje jesteśmy Białorusinami z kartą pobytu krótszą niż 6 miesięcy, licząc od daty planowanego aktu notarialnego. Mimo to Pan Grzegorz znalazł dla nas naprawdę dobrą ofertę. Bez problemu przyjechał. Wyjaśnił wszystko na miejscu: co mamy przygotować, co znaczą zapisy w umowie, jak wygląda procedura, jakie są warunki…”

ILYAS ZAINULIN
ALIAKSANDRA ZAINULINA

 

„…Jesteśmy zdania, że warto współpracować z prawdziwymi ekspertami w swojej dziedzinie. Jeśli ktoś potrzebuje usług transportowych, to zapraszamy do nas, natomiast jeśli potrzebne jest finansowanie na rozwój biznesu, to zdecydowanie polecamy usługi p. Grzegorza Gardiasza…”

KATARZYNA GOŁĄB
F.H.U. POL-AR

 

„…Grzegorz Gardiasz z firmy WiseMove Finanse, to zdecydowanie doradca kredytowy, który zasługuje na polecenie. Znamy się już kilka lat. Wspiera moją firmę od samego początku. Pomógł pozyskać finansowanie na start i kilkukrotnie na rozwój biznesu…”

WOJCIECH FRASZCZYŃSKI
ROTOMATIC

 

DANIEL CICHOSTĘPSKI
Ekspert Finansowy  |  Dyrektor ds. Rozwoju Rynku |  +48 604 522 518 |  daniel.cichostepski@WiseMove.pl
„Zbudowanie trwałych relacji w biznesie można osiągnąć tylko jakością, etyką i profesjonalizmem.”

„…Znajomy polecił mi współpracę z Panem Danielem Cichostępskiem. To była bardzo dobra decyzja. Pan Daniel nie tylko zaproponował bezkosztową pożyczkę z dotacją unijną, ale również zajął się formalnościami. Doskonale znał zasady i wiedział jak przygotować informacje i dokumenty, aby zwiększyć szanse na otrzymanie tego finansowania. Dodatkowo przeprowadził mnie przez całą procedurę. Ilość zaoszczędzonego czasu i nerwów była ogromna…”

 

PAWEŁ GIEC
GALEA

Pojawiła się możliwość skorzystania z pożyczki na preferencyjnych warunkach. Ciężko było znaleźć potrzebne informacje i przejść przez proces samodzielnie. Znajomy z branży przekazał mi kontakt do swojego doradcy finansowego. Współpraca z Panem Danielem przebiegła sprawnie. Pomógł mi skompletować dokumenty, wyjaśnił zasady, doradził, na co zwrócić uwagę, przygotował przepływy finansowe oraz wypełnił i złożył wnioski. Dzięki jego pomocy otrzymałem finansowanie, zaoszczędziłem dużo czasu i mogłem nie tylko utrzymać lokal i miejsca pracy, ale również dostosować działalność do nowych wytycznych wspierających.”

 

MARCIN BAŃDURA
RESTAURACJA SPHINX
FABRYKA PIZZY

PRZEMYSŁAW KADŁUBICKI
Ekspert Finansowy  |  Partner WiseMove Group |  +48 574 283 430  |  przemysław.kadlubicki@WiseMove.pl
„Każda nowa, zbudowana, stała i pozytywna relacja biznesowa to bez wątpienia wyjątkowy sukces oraz ogromna satysfakcja.”

„…Doceniam to, że Pan Przemysław przygotował dla mnie zestawienie możliwych opcji z korzystnymi warunkami. Wszystko szczegółowo wyjaśnił. Był zawsze pod telefonem, kiedy go potrzebowałem. Poświęcił dla mnie dużo czasu i działał na kilku frontach, aby zwiększyć szansę na finansowanie. Wniosek przygotował na tyle wyczerpująco, że skomplikowana procedura została skrócona i to mimo krótkiego stażu mojej firmy. Dzięki jego staraniom otrzymałem limit w rachunku bankowym, co pozwoliło mi na zakup towaru…”

MARCIN PIERZCHAŁA
XTRADING

„…Wiem, że mogę liczyć na Pana Przemysława. Już rozpoczęliśmy działania przy nowym projekcie inwestycyjnym. Cieszę się, że mogę współpracować z kimś, kto pomagając mi w zdobyciu finansowania, wspiera to niezwykłe miejsce otoczone naturą, dające ludziom radość i odpoczynek…”

ANDRZEJ RYŁKO
DOMKI BESKID

„…Zdecydowanie polecam współpracę z Panem Przemysławem. Powodów jest kilka. Przede wszystkim zaproponował finansowanie konkurencyjne do kredytu, omówił jego plusy i minusy, dzięki czemu mogłem świadomie podjąć decyzję. Do minimum zredukował zaangażowanie w proces po mojej stronie. Był dyspozycyjny i zaangażowany, co bardzo w nim cenię.

A najważniejsze, że swoją pracą doprowadził do tego, że otrzymałem środki, których potrzebowałem...”

ADAM ŁĘPA
ŚWIAT ZEGARKÓW

„…Pan Przemysław zaproponował pożyczkę płynnościową z dotacją unijną. Jak się okazało, to jest obecnie najkorzystniejsze dostępne rozwiązanie na rynku, gdyż oddajemy tyle środków, ile pożyczyliśmy, bez dodatkowych kosztów. Mogliśmy z niego skorzystać, gdyż obostrzenia związane z walką z Covid-19 spowodowały spadek obrotów. Cały proces był po stronie WiseMove Finanse. Pan Przemek pomógł nam w przygotowaniu dokumentów, był dostępny i wszystko dokładnie wyjaśnił, złożył wniosek i reprezentował nas, dbając o interesy Pamar…”

PAWEŁ TRZEŚNIOWSKI
PAMAR

„…Napiszemy krótko. Dobrze, że są tacy ludzie jak Przemek Kadłubicki.

Dla nas to anioł od kredytów hipotecznych, a do tego świetny kolega, na którego zawsze można liczyć. Znamy się dobrze już kilka lat, dlatego postanowiliśmy poprosić go o pomoc…”

KAMIL TOMASZEK
I RENATA MAKUCH

„…Pan Przemysławem Kadłubickim z firmy WiseMove Finanse Sp. z o.o. pomógł mi przygotować firmę do finansowania bankowego: 1. Szybko, 2. Sprawnie, 3. Skutecznie.

Znalazł dla mnie rozwiązanie pozabankowe, które pozwoliło na zapłatę należności cywilno-prawnych, dzięki czemu mogłem zrealizować większą transakcję. Dobry kontakt, nawet późnym popołudniem. Otrzymałem rzetelną informację. Pełen profesjonalizm. Polecam z czystym sumieniem….”

BERNARD PASTERNAK P.H.U.

WOJCIECH POCZTOWSKI
Ekspert Finansowy  |  Partner WiseMove Group |  +48 730 144 244  |  wojciech.pocztowski@WiseMove.pl

„Największą zapłatą za nasze usługi są rekomendacje Klientów, ponieważ to dzięki nim w szczególności czujemy się docenieni.”

„…Kontakt do p. Wojtka otrzymaliśmy od znajomego. Zaskoczyła nas jego szybka reakcja, a mianowicie od razu zaproponował konkretną pomoc i w jedną noc przygotował dokumenty. Pomógł nam również w otrzymaniu bezzwrotnej dotacji w ramach małopolskich bonów rekompensacyjnych. Zresztą sam to zaproponował…”

MAGDALENA KUZA
ENDO POINT

Pomocną rękę wyciągnął do nas p. Wojciech Pocztowski, Ekspert Finansowy WiseMove Finanse Sp. z o.o. Dzięki jego pracy otrzymaliśmy znaczące wsparcie z różnych programów w ramach tarczy antykryzysowej.  Pozwoliło nam to nie tylko przetrwać najtrudniejszy czas i skupić się na walce z kryzysem, ale również poszerzyć działalność o nowe inwestycje, dzięki czemu zdobyliśmy nowych klientów.”

BARTOSZ PISKORZ
KRAKOWSKA PALARNIA KAWY

„…Pan Wojciech przeprowadził mnie przez cały proces. Zajął się formalnościami, a do tego na bieżąco przekazywał informacje. Dzięki jego pracy otrzymałem środki z dotacją unijną, co pozwoliło mi na pokrycie nie tylko wydatków bieżących, ale również na rozpoczęcie nowych inwestycji…”

DARIUSZ KUZA
GAMA KOLOR

TOMASZ MIKOS
Dyrektor Finansowy |  +48 511 197 567 |  tomasz.mikos@WiseMove.pl
„Księgowy jest jak lekarz, powierza się mu informacje o zdrowiu, po to, aby on wsparł w chorobie czy w utrzymaniu zdrowego i długiego życia.”

„…Pan Tomasz Mikos zajmuje się rozliczeniem księgowo-podatkowym mojej firmy od samego początku jej istnienia. Wspiera mnie w dużo szerszym zakresie niż typowe biuro rachunkowe. Pomógł mi w założeniu działalności gospodarczej oraz pozyskaniu mikropożyczki. Reprezentuje moje interesy przed Urzędem Skarbowym i Zakładem Ubezpieczeń Społecznych. Ma szeroką wiedzę w zakresie finansów i księgowości. A do tego mogę zawsze na niego liczyć. Wychodzi z inicjatywą i jest precyzyjny oraz słowny…”

MARCIN TYMCZAK
SWIFTBI

„…Dobry kontakt jest niezwykle cennym aspektem przy codziennej współpracy. Wielokrotnie mieliśmy przyjemność wspólnie pracować i konsultować zagadnienia księgowe oraz zarządcze z Tomaszem Mikosem. Nasza znajomość jest wieloletnia, a współpraca z każdym dniem coraz silniejsza…”

PAWEŁ ŁOJEK
BIURO RACHUNKOWE

„…Szczególnie polecam współpracę z p. Tomaszem Mikosem, który osobiście zajmuje się rozliczeniami księgowo-podatkowymi mojej firmy. Pomógł mi również w założeniu działalności gospodarczej. Wyjaśnił różnice pomiędzy formami opodatkowania i odpowiedział na moje pytania. Ma dużą wiedzę i wykazuje się zrozumieniem biznesu klienta oraz partnerskim podejściem…”

MATEUSZ JACKIEWICZ

TOMASZ BOŻĘTKA
Ekspert Finansowy  |  Dyrektor Sprzedaży |  +48 606 671 340  |  tomasz.bozetka@WiseMove.pl
„Zależy nam na tym, aby podnosić świadomość zarówno ekspertów finansowych, jak i przedsiębiorców oraz udoskonalać jakość usług finansowych.”

„…Pan Tomasz przedstawił analizę porównawczą kilku ofert. Wybraliśmy tę, która najbardziej spełniała nasze kryteria. Wspierał nas merytorycznie i operacyjnie. Przygotował dokumentację, zabezpieczył ją pod kątem prawnym. Przeprowadził nas przez cały proces zgodnie z harmonogramem. Cenne jest również to, że nawet po finalizacji transakcji, p. Tomasz wciąż nas wspiera. Taki dobry duch dbający o każdy szczegół…”  

ADAM ZYGUŁA
EDGE HILL

Piotr Gniazdowski

PIOTR GNIAZDOWSKI
Partner |  +48 509 813 270 |  piotr.gniazdowski@WiseMove.pl
„Dzięki zadowolonym Klientom wciąż mam nowych. Dlatego dbam o to, aby byli zadowoleni. Każdy zyskuje.”

„…Miałem możliwość zawarcia  nowych umów i potrzebowałem środków na bieżące funkcjonowanie, aby móc zachować płynność finansową i jednocześnie podjąć się nowych wyzwań. Znajomy przekazał kontakt do p. Gniazdowskiego jako eksperta od faktoringu. Pan Piotr zadziałał bardzo szybko. Zrozumiał moją sytuację i zaproponował rozwiązanie, którego nie brałem wcześniej pod uwagę. Zdecydowałem się na faktoring ukryty, ponieważ p. Piotr wykazał, że będzie skuteczny zarówno po uruchomieniu, jak i w przyszłości. Po kilku dniach miałem decyzję. Cena i parametry oferty bardzo mi odpowiadały. Pan Piotr wyjaśnił zasadę działania i wszelkie niuanse…”

MIROSŁAW SZABAT
MIRON-BUD

GOTOWY, BY DZIAŁAĆ?

WiseMove Finanse - bezpłatne konsultacje z ekspertem finansowym 577 399 733

Porozmawiaj z doradcą

BEZPŁATNE KONSULTACJE

577 399 733